Stróż mikrosnu WatchDog

 

Już żadne ryzyka podczas prowadzenia samochodu

Dostępność W magazynie
Zwykła cena 146 zł
Zaoszczędzisz 117 zł (–80 %)
29 zł    
Kod produktu 1221
Kategoria DLA KIEROWCÓW
 

Borykasz się ze zmęczeniem w samochodzie? Boisz się o siebie oraz twoich bliskich? Skończ z mikrosnem i prowadź samochód pewnie bez zagrożeń dla zdrowia lub życia twojego i pozostałych osób.

Stróż mikrosnu WatchDog będzie z tobą podczas wszelkich krytycznych chwil. Każdemu może się przytrafić, pracujesz długo do późnej nocy i do domu wracasz w ciemności albo jesteś już długo w podróży, więc obecne jest wielkie ryzyko mikrosnu. Naukowcy potwierdzili, że do pewnego stopnia człowiek nie jest zdolny rozróżnić, kiedy do niego dociera mikrosen. 

WatchDog jest tutaj, żeby ostrzegł cię w chwili, kiedy powieki oraz głowa opadają. Żeby zapobiec nieszczęściu, wyda głośne ostrzeżenie, które obudzi cię. 

Safe-Car-Driver-Device-Keep-Awake-Anti-Sleep-Doze-Nap-Zapper-Drowsy-Alarm-Alert-Free-ShippingWatchdog nie jest tutaj dlatego, żeby móc prowadzić ze zmęczeniem. To tylko pewien "anioł stróż", kiedy nie możesz w odpowiednim czasie zatrzymać i wypocząć. Prowadź samochód tylko w stanie wypoczętym i rób częste przerwy, żeby być za kierownicą uważny i czujny.

 

Instrukcja do pobrania tutaj:   pdf_download

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola:
 
Operator stron iTrade Group s.r.o., jako administrator danych osobowych, przetwarza na danych stronach pliki cookies do ulepszenia stron internetowych, do celów analitycznych oraz do ukierunkowanej reklamy. Dalszym przeglądaniem danych stron wyrażasz zgodę z ich korzystaniem Dalsze informacje.