Loveo Duo fioletowy

 
  • 1 z 2
 
Dostępność W magazynie
Zwykła cena 487 zł
Zaoszczędzisz 208 zł (–43 %)
279 zł    
Kod produktu 22126
Kategoria Erotyka
 

Ciesz się podwójną przyjemnością. Loveo Duo stymuluje zarówno łechtaczkę, jak i punkt G, który dla zwiększenia przyjemności stymuluje nie tylko wibracjami, ale także ruchami kolistymi. Wibrator jest podłączony do aplikacji mobilnej dla smartfonów z systemem Android i iOS w celu obsługi. W drodze do najwyższej przyjemności możesz przełączać się między 6 wstępnie ustawionymi trybami wibracji z 5 poziomami intensywności.

Możesz tworzyć własne tryby wibracji. Wiesz przecież sama najlepiej, co lubisz najbardziej. Albo daj się zaskoczyć. Aplikacja może reagować na muzykę i według niej dostosowują się wibracje. A co najlepsze: ktoś inny może obsługiwać aplikację, niezależnie od tego, czy znajduje się w Twojej bliskości, czy po drugiej stronie planety. Poddanie się wyobraźni twojego partnera nigdy nie było łatwiejsze.

Loveo Duo jest wykonany z silikonu medycznego, który jest przyjemny w dotyku dzięki jego aksamitnie miękkiej powierzchni. Ponadto wibrator jest w 100% wodoodporny i na jednym ładowaniu wytrzymuje działać do 2 godzin.

Wymiary: 107 × 84 × 47 mm

Materiał: silikon medyczny

Wytrzymałość baterii: 2 godziny

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola:
 
Operator stron iTrade Group s.r.o., jako administrator danych osobowych, przetwarza na danych stronach pliki cookies do ulepszenia stron internetowych, do celów analitycznych oraz do ukierunkowanej reklamy. Dalszym przeglądaniem danych stron wyrażasz zgodę z ich korzystaniem Dalsze informacje.